پرسش و پاسخ

پولیش چیست؟

پولیش (انگلیسی: Polish) اصطلاحی است که برای طیف وسیعی از فرایندهای طراحی شده به منظور حذف یا جابجایی نقایص سطحی و افزایش براق شدن سطوح مختلف به کار می‌رود. به عنوان مثال پس از ساخت، تعمیر و رنگ برخی مصنوعات فلزی یا چوبی، می‌توان با استفاده از پولیش کاری سطح را زیباتر و و براق‌تر کرد. پولیش از جمله کارهای ترمیمی می‌باشد. از موارد کاربردی پولیش کاری می‌توان به پولیش سطحی فلزات، شیشه، پلاستیک، پولیش بدنه خودرو یا از نوع انسانی آن به پولیش ناخن اشاره کرد.

[بالا]
بهترین مارک دستگاه پولیش چیست؟

1. روپس
2. فلکس
3. ماکیتا

[بالا]
بهترین دستگاه پولیش روتاری چیست؟

1. کیت کامل دستگاه پولیش روتاری روپس®RUPES مدل LH19E DLX
2. کیت فول دستگاه پولیشر روتاری بیسیم سایز 15 فلکس®FLEX
3.دستگاه پولیشر روتاری دیوالت
4. دستگاه پولیش خودرو ویدو WIDO روتاري
5.دستگاه پولیش ماکیتا مدل SA7000C

[بالا]
بهترین دستگاه پولیش اوربیتال چیست؟

1. دستگاه پولیش اوربیتال روپس مارک ۳ سایز LHR 15 MARK III
2. کیت کامل دستگاه پولیش اوربیتال روپس مارک 3 سایز 21
3.کیت دستگاه پولیشر اوربیتال action فلکس
4دستگاه پولیشر اوربیتال 150 میلی متری فلکس®FLEX
5. دستگاه پولیش دوال اکشن ماکیتا 150 میلی متری

[بالا]
تفاوت های اصلی دستگاه پولیش اوربیتال و روتاری چیست؟

این راهنما به شما کمک می کند تا دستگاه پولیش مناسب را برای هر شغل و خواسته انتخاب کنید

[بالا]
دستگاه پولیش اوربیتال چیست؟

در این دستگاه‌ها صفحه‌ی پشتی دستگاه پولیش یک مدار را دنبال می‌کند که دامنه‌ی آن به فاصله‌ی بین محور چرخش، میله و محور مرکزی صفحه‌ی پشتی وابسته است و می‌تواند در محدوده‌ی محور مرکزی خود بچرخد.

[بالا]
دستگاه پولیش روتاری چیست؟

در این دستگاه یک دیسک چرخان با سرعت بسیار بالا روی یک محور مرکزی می‌چرخد. روتاری با حرکت روی سطح باعث ایجاد اصطکاک و سایش شده و به دنبال آن گرمای قابل ملاحظه‌ای را تولید می‌کند که در صورت استفاده نادرست از دستگاه می‌تواند منجر به سوختگی و سایر مشکلات ناشی از چرخش دستگاه شود

[بالا]
تفاوت دستگاه پولیش اوربیتال و روتاری چیست؟

دستگاه پولیش یکی از مهمترین تجهیزات جهت نگهداری و مراقبت از خودرو و سایر وسایل و دستگاه‌ها با سطوح صیقلی است. این ابزار قادر است سطح دستگاه و همچنین لبه‌ها و گوشه‌های آن را به خوبی جلا داده و حتی عیوب آن را نیز برطرف کند. امروزه بسیاری از برندها انواع دستگاه‌های پولیش را با کیفیت‌های گوناگون تولید و عرضه می‌کنند. در میان آن‌ها، دستگاه‌های پولیش bigfoot از برند روپس سال‌هاست با تولید محصولات خود با بهترین کیفیت نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. در این مطلب، با معرفی سیستم دستگاه‌های پولیش برند روپس این دستگاه‌ها را معرفی کرده و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

دستگاه پولیش روتاری
در این دستگاه یک دیسک چرخان با سرعت بسیار بالا روی یک محور مرکزی می‌چرخد. روتاری با حرکت روی سطح باعث ایجاد اصطکاک و سایش شده و به دنبال آن گرمای قابل ملاحظه‌ای را تولید می‌کند که در صورت استفاده نادرست از دستگاه می‌تواند منجر به سوختگی و سایر مشکلات ناشی از چرخش دستگاه شود. اگرچه دستگاه پولیش روتاری در دست یک تکنسین ماهر، یک ابزار دوار با پایین‌ترین سطح لرزش هنگام کار است، اما استفاده‌ی صحیح از آن برای افراد مبتدی به یادگیری و آموزش کافی نیاز دارد. حرکت چرخشی این دستگاه به خوبی عمل پولیش را انجام داده و اپراتور را به نتیجه‌ی مطلوب خود می‌رساند.

دستگاه پولیش اوربیتال (مدار تصادفی)
در این دستگاه‌ها صفحه‌ی پشتی دستگاه پولیش یک مدار را دنبال می‌کند که دامنه‌ی آن به فاصله‌ی بین محور چرخش، میله و محور مرکزی صفحه‌ی پشتی وابسته است و می‌تواند در محدوده‌ی محور مرکزی خود بچرخد. صفحه‌ی پشتی بر اثر حرکت جابه‌جایی نیروی گریز از مرکز و تاثیر اصطکاک، قادر است در سرعت‌ها و جهت‌های مختلف حرکت کند. اگر نیروهای اصطکاک به گونه‌ای باشد که از چرخش دیسک در حین کار با ابزار جلوگیری کند، حرکت مداری تصادفی به سادگی به یک حرکت مداری تبدیل می‌شود. تعداد چرخش دیسک متغیر و مستقل از تعداد مدارهای انجام شده است. حرکت مداری تصادفی در حال حاضر بهترین تاثیر را از نظر اثربخشی و کیفیت عملکرد دارد.

[بالا]
چند بار می توان نقاشی را جلا داد و آیا می توان از طریق آن جلا داد؟

یک پولیش فقط روی کت شفاف یک ماشین کار می کند. این تقریباً 30 میکرومتر ضخامت دارد (1 میکرومتر = 0.001 میلی متر). با کاربرد دستی بسیار فشرده - به عنوان مثال با SONAX XTREME Polish + Wax 3 Hybrid NPT ، حداکثر 0.3 میکرومتر از لاک پاک قابل برداشت است. این بدان معنی است که رنگ بدون هیچ مشکلی می تواند تا 100 برنامه را تحمل کند. هنگام استفاده از ماشین پولیش مراقب باشید - به خصوص در لبه ها و لبه ها ، فشار بیش از حد می تواند لایه رنگ را به طور کامل از بین ببرد.

[بالا]
مراقبت کامل از رنگ برای وسیله نقلیه شما

هر روز از رنگ آمیزی وسایل نقلیه شما زیاد خواسته می شود: تأثیراتی از قبیل اشعه ماوراء بنفش ، گرمای تابستان یا دمای کم زمستان و نمک در خیابان ، نشان خود را از بین می برد. چگونه می توانید با این کار مقابله کرده و از نقاشی خود در برابر آن محافظت کنید؟ با راهنمایی مراقبت از رنگ ، ما یک مجموعه جامع و کاربردی از دانش را در اختیار شما قرار می دهیم. در اینجا شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای درخشش خودرو و محافظت همزمان از آن را پیدا کنید - از آماده سازی و صیقل دادن رنگ های مختلف گرفته تا آب بندی پایدار به عنوان آخرین مرحله.

[بالا]
آیا برای چرم مصنوعی و چرم واقعی به محصولات مختلفی نیاز دارم؟

نه ، همه محصولات ما به گونه ای طراحی شده اند که با چرم واقعی و چرم مصنوعی کار کنند.

[بالا]
آیا در رنگ های مختلف چرم تفاوت هایی وجود دارد؟

در اصل ، همه نوع چرم صاف به سرعت به همان اندازه کثیف می شود. با وجود رنگهای سبک تر ، کثیفی و آهک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. بنابراین توصیه می کنیم بیشتر و بیشتر مراقب پوشش صندلی هایی با رنگ روشن باشید.

[بالا]
چه زمانی تمیز و مراقبت از صندلی های ساخته شده از چرم صاف توصیه می شود؟

شدت و دفعات تمیز کردن بستگی به میزان استفاده و رنگ چرم دارد. چرم به رنگ روشن ، که روی آن علائم سایش و لکه ها به سرعت دیده می شود ، باید بیشتر از چرم تیره مراقبت شود. تمیز کردن هر سه تا چهار ماه در اینجا توصیه می شود. از طرف دیگر با چرم تیره کافی است ابتدا آن را فقط یک یا دو بار در سال تمیز کرده و سپس آن را حفظ کنید.

هرچه صندلی های چرمی بیشتر تحت تأثیر محیط زیست قرار بگیرند ، سریعتر چرب و براق به نظر می رسند. لایه چربی طبیعی پوست ، کرم دست و تغییر رنگ پارچه هایی مانند شلوار جین در اینجا نقش اصلی را ایفا می کند. بر این اساس ، در صورت استفاده بیشتر از مواد ، تمیز کردن مکرر را توصیه می کنیم. باید توجه ویژه ای به قسمت های زیاد استفاده شده از صندلی ها شود. به عنوان مثال ، تقویت کننده های جانبی با ورود و بیرون خیلی سریعتر از خود پوشش صندلی فرسوده می شوند.همچنین نقشی دارد که ماشین شما در گاراژ باشد یا در زیر یک کابینت باشد یا اینکه در معرض نور مستقیم خورشید و گرما باشد. گرما باعث خشک شدن چرم ، انقباض و از بین رفتن خاصیت ارتجاعی آن می شود. به محض این که متوجه شدید که چرم درخشندگی خود را از دست می دهد ،

[بالا]
تمیز کردن و مراقبت از چرم مناسب برای وسیله نقلیه شما

چرم صاف یک ماده نجیب است که می تواند در انواع و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و به هر فضای داخلی وسیله ای با کیفیت بالا می بخشد. تمیز کردن و مراقبت منظم به طور مرتب توصیه می شود به طوری که مدت طولانی در آن راه باقی بماند و صندلی های چرمی لطافت اصلی خود را حفظ کنند. در اینجا ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید بگویید که روکش صندلی شما به یک درمان نیاز دارد ، چگونه به صورت مرحله به مرحله پیش بروید و کدام نکات و ترفندها می تواند کمک کند. ما همچنین به سوالات متداول در مورد چرم پاسخ می دهیم.

[بالا]
چگونه باقیمانده پولیش را حذف کنم؟

پاک کن خاک SONAX کلمه جادویی در اینجا است: پاک کن را کمی مرطوب کنید. سپس هر گونه باقیمانده پولیش را "پاک کنید". برای جلوگیری از بقایای پولیش ، قبل از پولیش ، تمام قسمتهای پلاستیکی را با ژل پلاستیک SONAX درمان کنید - پلاستیک تازه می شود و لاستیک حتی نمی چسبد!

[بالا]
چگونه می توان قطعات پلاستیکی را در محفظه موتور آب بندی کرد؟

برای حفظ محفظه موتور ، می توان جزئیات پلاستیک SONAX XTREME را به طور مستقیم و به طور مساوی روی قطعات پلاستیکی موجود در محفظه موتور تمیز اسپری کرد.
احتمالاً هرگونه آب باقیمانده روی سطوح پلاستیکی هیچ دخالتی در این امر ندارد.

[بالا]
آیا می توانم از وسیله ضد عفونی کننده دستی روی پلاستیک ها در وسیله نقلیه نیز استفاده کنم؟

ضد عفونی کننده های دستی برای بهداشت دست توصیه می شود ، نه برای تمیز کردن مواد داخل فضای خودرو. آنها می توانند به سطوح حساس آسیب وارد کنند ، باعث ایجاد تشک ، لکه ها یا گلدوزی شوند.

[بالا]
مراقبت پلاستیک مناسب برای وسیله نقلیه شما چیست؟

تمیز کردن ، خوشبو کردن و آب بندی پلاستیک برای ظاهر و ماندگاری وسیله نقلیه شما مهم است. پلاستیک های بدون نقص اتومبیل مانند ضربه گیر ، قالب گیری ، کابین خلبان و سایر سطوح پلاستیکی موجود در داخل اتومبیل و به طور دائم در معرض تأثیرات محیطی قرار دارند. در نتیجه ، آنها به مرور زمان محو می شوند ، چرب و فرسوده به نظر می رسند و در بدترین حالت حتی ترک هایی تشکیل می دهند که به مواد جبران ناپذیری آسیب می رساند. با مراقبت منظم می توانید این کار را خنثی کنید. نتیجه: رنگ ها تازه می شوند ، مواد دوباره حس اصلی خود را بازیابی می کنند و مقاومت در برابر تأثیرات محیطی افزایش می یابد. در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از قطعات پلاستیکی وسیله نقلیه خود در خارج و داخل مراقبت کنید ، چه محصولاتی را برای آنها احتیاج دارید و نکات مهم حرفه ای را فاش می کنیم که کار شما را حتی ساده تر می کند.

[بالا]
سوناکس چیست؟

صرف نظر از اینکه خودرویی کوچک باشد ، یک وسیله نقلیه متوسط ​​باشد یا یک وسیله نقلیه لوکس - خواه در موتور سواری ، در صحنه تنظیم یا در دنیای اتومبیل های کلاسیک: SONAX وقتی به ظاهر کاملی از خودرو می رسد ، همیشه در کنار طرفداران و متخصصان خودرو است.

تاریخچه SONAX به سال 1903 بر می گردد. در آن زمان ، فرانتس هافمن ، پدر بزرگ پدر صاحب فعلی این شرکت در Neuburg an der Donau ، سیلیس استخراج شده ، یک ماده معدنی بسیار خوب که در جلاعات خانگی مورد استفاده قرار می گرفت.
"مشتری مداری مداوم و تمایل غیر قابل انکار برای نوآوری ، ما را در SONAX قدرتمند می کند. این ، و ریشه های محکم ما در مکان Neuburg است. "
موفقیت برای محصولات مراقبت از خودرو SONAX با معجزه اقتصادی آلمان همراه شد. از اواسط دهه 1960 ، SONAX اولین سیستم های شستشوی اتوماتیک را با محصولات تمیز کننده و مراقبت با کیفیت بالا تهیه کرد. در همان زمان ، برنامه نگهداری اتومبیل دستی به طور مداوم تدوین شد. بیشتر و بیشتر مردم با افتخار اتومبیل های شخصی می خرند. در روزهای شنبه ، این ماشین بطور منظم شسته می شد ، بندرت توسط سرنشینان پمپ بنزین ، بیشتر با دستی توسط خود صاحب افتخار. نیاز به محصولات مراقبت از اتومبیل به سرعت افزایش یافت - و به همراه آن موفقیت برند SONAX شد.
SONAX بزودی بازارهای دیگری را افتتاح کرد: صنعت کشاورزی ، صنعت سخت افزار ، جنگلداری ، صنعت ساخت و ساز ، فناوری تولید و صنایع بهداشتی همه محصولات برتر SONAX را محاسبه می کنند.

امروز SONAX در بیش از 100 کشور در سراسر جهان موجود است. سهم صادرات به بیش از 43 درصد افزایش یافته است. محصولات SONAX در بالاترین کیفیت "ساخته شده در آلمان" در سراسر جهان ایستاده اند و با تأثیر برجسته و عملکرد نمونه ای محصولات خود را متقاعد می کنند. این مورد تأکید بسیاری از موفقیتها و جوایز آزمون است که موسسات مستقل مانند DEKRA یا GTÜ به محصولات SONAX سال به سال اعطا می کنند.

ایده های درخشان برای موفقیت امروز و فردا
زن به میکروسکوپ نگاه می کند
دپارتمان تحقیقاتی در SONAX تمام تلاش خود را می کند تا محصولات خوب را حتی بهتر کند. فعالیت مداوم نوآوری تضمین می کند که نوآوری های SONAX بطور مکرر توجه در بازار را به خود جلب می کند. نتایج عالی در تست محصول مجلات پیشرو در اتومبیل مانند "Auto Bild" ، "auto motor und sport" یا "Auto Zeitung" به طور مکرر سطح بالای صلاحیت تحقیق و توسعه SONAX را اثبات می کند.
با این کیفیت ، SONAX در بالاترین استانداردهای حرفه ای خدمت می کند و خود را به عنوان یک شریک قوی در موتورسواری بین المللی جای می دهد. همکاری با هانس-یواخیم استاک ، مایکل شوماخر یا آیرتون سنا و اخیراً در فرمول E.

با وجود حرفه ای سریع از نمایندگی تمیزکاری نقره گرفته تا تولیدکننده برتر حق بیمه انواع محصولات مراقبت ، SONAX همواره یک شرکت خانوادگی با ریشه های منطقه ای بوده است.

[بالا]
بهترین و حرفه ای ترین دستگاه پولیش خودرو چیست؟

کیت کامل دستگاه پولیش اوربیتال روپس مارک ۳ سایز ۱۵

[بالا]
دستگاه پولیش چیست؟


دستگاه پولیش یکی از مهمترین تجهیزات جهت نگهداری و مراقبت از خودرو و سایر وسایل و دستگاه‌ها با سطوح صیقلی است.

این ابزار قادر است سطح دستگاه و همچنین لبه‌ها و گوشه‌های آن را به خوبی جلا داده و حتی عیوب آن را نیز برطرف کند. امروزه بسیاری از برندها انواع دستگاه‌های پولیش را با کیفیت‌های گوناگون تولید و عرضه می‌کنند.

در میان آن‌ها، دستگاه‌های پولیش bigfoot از برند روپس سال‌هاست با تولید محصولات خود با بهترین کیفیت نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. در این مطلب، با معرفی سیستم دستگاه‌های پولیش برند روپس این دستگاه‌ها را معرفی کرده و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

در مدل و مارک ها پدهای پولیش دستگاه، انواع فوم سمباده در سایز و زبری انواع هولدر دیواری میز پولیش و لوازم.اوربیتال، روتاری. دوال اکشن

[بالا]
تفاوت دستگاه پولیش روتاری و اوربیتال چیست؟

در دستگاه پولیش اوربیتال در این دستگاه‌ها صفحه‌ی پشتی دستگاه پولیش یک مدار را دنبال می‌کند که دامنه‌ی آن به فاصله‌ی بین محور چرخش، میله و محور مرکزی صفحه‌ی پشتی وابسته است و می‌تواند در محدوده‌ی محور مرکزی خود بچرخد.

دیسک چرخان ، بر روی یک محور مرکزی می چرخد که بیشترین سرعت در لبه لنت ها قرار دارد. دوار تمایل دارد که پرخاشگرترین حرکت روی سطح باشد و باعث ایجاد اصطکاک و گرمای قابل ملاحظه ای شود که در صورت استفاده نادرست منجر به سوختگی ، ضربات اعتصابی و علائم چرخش ناشی از چرخش شود.
در دست یک تکنسین ماهر ، یک ابزار دوار دارای کمترین میزان لرزش در هر حرکت ابزار است ، اما می تواند زمان زیادی را برای یادگیری استفاده صحیح از این ابزار زمان ببرد. حرکت دوار معمولاً برای عملیات پولیش استفاده می شود.

[بالا]
دستگاه پولیش اوربیتال چیست?

در این دستگاه‌ها صفحه‌ی پشتی دستگاه پولیش یک مدار را دنبال می‌کند که دامنه‌ی آن به فاصله‌ی بین محور چرخش، میله و محور مرکزی صفحه‌ی پشتی وابسته است و می‌تواند در محدوده‌ی محور مرکزی خود بچرخد.

صفحه‌ی پشتی بر اثر حرکت جابه‌جایی نیروی گریز از مرکز و تاثیر اصطکاک، قادر است در سرعت‌ها و جهت‌های مختلف حرکت کند. اگر نیروهای اصطکاک به گونه‌ای باشد که از چرخش دیسک در حین کار با ابزار جلوگیری کند، حرکت مداری تصادفی به سادگی به یک حرکت مداری تبدیل می‌شود.

تعداد چرخش دیسک متغیر و مستقل از تعداد مدارهای انجام شده است. حرکت مداری تصادفی در حال حاضر بهترین تاثیر را از نظر اثربخشی و کیفیت عملکرد دارد.

[بالا]
بهترین برند محصولات مراقبت از خودرو چیست؟

1-سوناکس
2-روپس
3-منزرنا
4-کوکمی
5-فارکلا

[بالا]
کاپرو چیست؟

CarPRO به عنوان یک رهبر در زمینه جزئیات فناوری نانو ، تلاش دارد تا کامل ترین خط تولید محصولات داخلی را برای کلیه اهداف مراقبت از خودرو ارائه دهد.

[بالا]
عمر پوشش نانو سرامیک Diamond SS؟

عمر سرامیک سیستم ایکس دیاموند ss مدت ۸ سال است بسته الماس SS top بالاترین بسته حرفه ای شرکت سیستم ایکس است. بسته الماس دارای ضخامت ، براقیت و محافظت باورنکردنی با ضمانت مادام العمر است.

[بالا]
تفاوت دستگاه پولیش ماک ۲ و۳ چیست؟

با اطلاع از مشخصات و ویژگی‌های انواع مدل‌های دستگاه پولیش اوربیتال روپس می‌توان مناسب‌ترین آن‌ها را با توجه به نوع آسیب و ابعاد سطح کار مورد نظر انتخاب کرد. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده‌ در هر مدل، می‌توان نتیجه گرفت که تفاوت اصلی سری مارک ۲

و مارک ۳ دستگاه‌های پولیش اوربیتال روپس تنها در طراحی آن‌هاست و این دو مدل از نظر سطح لایه‌ برداری هیچ تفاوتی با هم ندارند. اما طراحی ارگونومیک، امکانات و قابلیت‌های جدید در مارک ۳ استفاده از آن را برای اپراتور آسان‌تر خواهد کرد. لذا مانند هر محصول دیگری، ورژن جدید دستگاه پولیش روپس به معنی عرضه‌ی کالای جدیدی نیست، فقط عملکرد آن سریع‌تر و جدیدتر خواهد بود.
در سری مارک ۳ دکمه‌ی تنظیم سرعت و بخش نگهدارنده‌ی سر دستگاه از جنس پلاستیکی به عنوان قابلیت‌های جدید اضافه شده و تجربه‌ی استفاده از آن را برای کاربر آسان‌‌تر کرده است. اگر قصد خرید دستگاه پولیش اوربیتال روپس را دارید، سری مارک ۳ با تفاوت قیمت اندک نسبت به مارک ۲ می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

[بالا]
پوشش نانو سرامیک چیست؟

پوشش نانو سرامیک به صورت لایه ای ضخیم و سه بعدی روی بدنه خودروی شما کشیده می شود و از آفتاب سوختگی، خوردگی شیمیایی و خط و خش های عمیق جلوگیری می کند. هم چنین ظاهری درخشان و براق به اتومبیل شما می دهد. ماندگاری پوشش نانو سرامیک بین 12 تا 60 ماه است و تا مدتها شما را از رنگ و پولیش خودرو بی نیاز می کند.

[بالا]
بهترین برند سرامیک بدنه خودرو چیست؟

1-پوشـش نانـو سرامیک می وینچـی اوراکـل
2-پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی
3-پوشش سرامیکی فوق العاده مقاوم 10H انیکسN1
4-پوشش سرامیکی فوق العاده مقاوم 10H اونیکسPRO
5-پوشش نانو سرامیک دائمی سیستم ایکس مدل: دیاموند

[بالا]
اسکن گریپ چیست؟

در سال 1993 میلادی شرکت اسکن گریپ توسط فردی به نام اندریس بورینگ در کشور دانمارک تاسیس شد. این شرکت با هدف تولید انواع روشن کننده های صنعتی و تجاری فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون توانسته در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کند. اسکن گریپ توانسته با ارائه راه حل های نو و خلاقانه کار بسیاری از شرکت ها و افرادی که در زمینه پولیش کاری و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌کنند را راحت کند و این امکان را برای سهولت در این امر فراهم کرده است.
اسکن گریپ با هدف تعیین استانداردهای جدید برای چراغ های کاری حرفه ای، توانسته قوی ترین و در عین حال بهترین طیف چراغ های کار LED را طراحی و تولید نماید که مورد پسند بسیاری از کاربرها و مصرف کنندگان قرار گرفته است.
استفاده از نیروی انسانی متخصص، بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و ایده های نو از نقاط قوت این مجموعه به شمار می‌رود.
اسکن گریپ به عنوان یک شرکت دانمارکی جایگاه خوبی را در بین صادرکنندگان لوازم جانبی خودرو پیدا کرده است. به طوریکه محصولات این شرکت اروپایی در سرتاسر جهان صادر می‌شود. این شرکت کارخانه های تولیدی در شهر های شانگهای و نینگهای چین نیز تاسیس کرده است. در سال 2018 نیز اسکن گریپ در کارخانه بزرگی به مساحت 1000 متر مربع جهت تولید باطری و با بهره گیری از 550 پرسنل شروع به کار کرده است که محصولات آن به 75 کشور دنیا صادر می‌گردد.

[بالا]
می وینچی چیست؟

شرکت می‌وینچی به عنوان یک برند انگلیسی با بهره گیری از با استعدادترین نیروهای متخصص و حرفه ای، توانسته در این زمینه گام های مهمی در راستای تولید محصولات متنوع و با کیفیت بردارد. شرکت می‌وینچی بر این اصل معتقد است که برای موفقیت در این زمینه مهارت و تجربه منحصر به فرد دو رکن اساسی و مهم میباشد که باعث پیشی گرفتن از سایر رقبا می‌شود.
برند می‌وینچی توجه بسیاری از کارخانجات یزرگ خودروسازی و نیز موسسات میلیارد دلاری را جلب کرده است که این قضیه باعث نفوذ و گسترش برند می‌وینچی در سراسر دنیا شده است.
شرکت می‌وینچی با یک سرمایه گذاری گسترده و نیز با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب توانسته محصولاتی بی نظیر و البته با کیفیت در زمینه محافظت از رنگ و بدنه خودرو تولید نماید.
با تایید کارشناسان این حوزه مشتریان این برند انگلیسی روز به روز در حال افزایش هستند که این قضیه نشانگر کیفیت بالای محصولات جانبی می‌وینچی میباشد.
شرکت می‌وینچی با شعار "مهندسی محصول با نتایج استثنایی و منحصر به فرد" توانسته گام مهمی در زمینه تولید و عرضه محصولات جانبی خودرو و موتور سیکلت ها داشته باشد

[بالا]
بهترین پولیش برای رفع آفتاب سوختگی چیست؟

.پولیش g3 فاركلا زبر جی تری رنگ بدنه خودرو
.پولیش زبر اکسیداسیون مگوایرز مدل G17216
.پولیش حرفه ای خیلی زبر مادرز

[بالا]
بهترین مارک پولیش زبر چیست؟

1.پولیش زبر منزرنا 400
2.پولیش زبر H9.01 کوکمی
3.پولیش کات مکس سوناکس
4.پولیش زبر روپس
5.پولیش g3 فاركلا زبر جی تری رنگ بدنه خودرو

[بالا]
پولیش چیست؟

پولیش (انگلیسی: Polish) اصطلاحی است که برای طیف وسیعی از فرایندهای طراحی شده به منظور حذف یا جابجایی نقایص سطحی و افزایش براق شدن سطوح مختلف به کار می‌رود. به عنوان مثال پس از ساخت، تعمیر و رنگ برخی مصنوعات فلزی یا چوبی، می‌توان با استفاده از پولیش کاری سطح را زیباتر و و براق‌تر کرد. پولیش از جمله کارهای ترمیمی می‌باشد. از موارد کاربردی پولیش کاری می‌توان به پولیش سطحی فلزات، شیشه،[۱] پلاستیک، پولیش بدنه خودرو یا از نوع انسانی آن به پولیش ناخن اشاره کرد.[۲]

[بالا]
نمایندگی فروش محصولات روپس
[شیراز]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : انواع پولیش خودرو، انواع نانو سرامیک خودرو، دستگاه پولیش اوربیتال، انواع دستگاه پولیش خودرو، پولیش روتاری روپس-RUPES، پد پولیش اسفنج، دستگاه صفرشوی، تورنادگان و کف پاش، نمایندگی لوازم کارواش، خشک کن مادون قرمز، جاروبرقی سه موتوره آب و خاک، واکس لاستیک و داشبورد، پولیش و واکس، بتونه سگی، شامپو کارواش، محصولات دیتیلینگ خودرو کچ شیمی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 071-38202004، 0917-7073801، 0938-1705235، 0713-8202004، 0713-8203848
بروز رسانی 10 ساعت پیش